KAMPANYALAR

Garanti Bankasından Booking com otel harcamalarınızda %4 iade fırsatı

Garanti İnternet , Garanti Cep veya iGaranti kullanıcısıysanız, booking.com’dan Garanti Bankası kredi kartı ile yapacağınız rezervasyonlarda %4 iade fırsatından faydalanırsınız. İade süreci müşteri konaklamasını gerçekleştirdikten sonra başlayacaktır.

Kampanyadan, Garanti Bankası kredi kartı sahibi, son 6 ayda en az 1 kez Garanti İnternet, Garanti Cep veya iGaranti kanallarına giriş yapmış kullanıcılar faydalanabilir. Son 6 ay içerisinde hiç giriş yapmadıysanız, hemen Garanti İnternet, Garanti Cep veya iGaranti’ye giriş yapabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için, rezervasyonunuzu link üzerinden tamamlamalısınız.

Kampanya Detayları

  1. Kampanya, 01 Ocak 2017 tarihine kadar Garanti Bankası kredi kartıyla yapılan Booking.com otel rezervasyonlarında geçerlidir.
  2. Kampanyadan yararlanacak müşterilerin için son 6 ayda en az 1 kez Garanti İnternet, Garanti Cep veya iGaranti kanallarına giriş yapmış olma koşulu kontrol edilecektir.
  3. Kampanyanın kullanım, harcama alt limiti ve kullanım sayısı limiti bulunmamaktadır.
  4. Rezervasyon alanında Garanti Bankası kartı verilmesi gerekmektedir. Rezervasyonlarda tüm Garanti Bankası kredi kartları, sanal kart ve debit kartlar kampanyaya dahildir. Kampanya katılımı için rezervasyon yaptığınız kart dikkate alınacaktır ve iade ödemesi bu karta yapılacaktır.
  5. %4 iadeden yararlanabilmek için rezervasyon kampanya linki üzerinden yapılmalıdır.
  6. İade işlemi, müşteri otel ödemesini yapıp, konaklamasını gerçekleştirdikten 60 ile 90 gün sonra rezervasyon yapılan Garanti Bankası kredi kartına yapılacaktır. Geri ödeme süreci konaklama süreci bittikten sonra başlayacaktır. Otel ödemesinin nasıl yapıldığından bağımsız olarak rezervasyon yapılan Garanti Bankası kartına ödeme yapılacaktır.
  7. İade tutarı, toplam konaklama ücretinin %4’ü olarak hesaplanır. Otel içi ek harcamalar kampanyaya dahil değildir. Tutar, iadenin yapılacağı günün Merkez Bankası döviz kurlarına göre hesaplanıp müşterilerimize Türk Lirası olarak ödenecektir.
  8. Garanti Bankası ve Booking.com kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
REKLAM / SPONSOR
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

POPÜLER KAMPANYALAR

To Top