KAMPANYALAR

Garanti Bankası Miles&Smiles ile 5000 mil kazanma şansını kaçırmayın

1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Garanti Bankası Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5,000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.

Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı! 1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5,000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.

Kampanya Detayları

 1. Kampanyaya sadece, garanti.com.tr, Garanti İnternet, Garanti Cep, Bonusflaş ve www.milesandsmiles.net üzerinden yapılan başvurular dahildir.
 2. Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin 1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına başvurmuş olup Miles&Smiles American Express kredi kartıyla 31 Mart 2017 tarihine kadar nakit çekim/taksitli nakit avans hariç, peşin/taksitli alışveriş ve/veya otomatik ödeme harcaması yapılması gerekmektedir.
 3. Miles&Smiles Visa Sanal kartlar ve Miles&Smiles Business ve Miles&Smiles Business Sanal kartları kampanyaya dahil değildir.
 4. Kampanyaya sadece asıl kartlar dahildir. www.milesandsmiles.net üzerinden yapılan başvurular sadece asıl kartlar için geçerlidir.
 5. Müşterilerimiz karta başvurdukları tarihten sonra 6 ay kartlarını açık tutmaları gerekmektedir.
 6. 6 ay içinde başvurulan kart kapatıldığı takdirde verilen 5000 hediye mil geri alınacaktır. Kart hamilinin yeterli mili olmadığı takdirde mil başına 4 kuruştan ceza yansıtılacaktır.
 7. 1 Aralık 2016 tarihi öncesinde kredi kartına başvurmuş müşteriler bu kampanyaya dahil değildir.
 8. Kampanya yeni müşteriler için geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında mevcut kart kapatılarak yeni yapılan başvurular için bu kampanyadan faydalanılamaz.
 9. Miles&Smiles kredi kartlarından birini kullanıp, ikinci karta yapılan başvurular kampanyadan yararlanamaz.
 10. Kampanyadan yararlanmak için 31 Mart 2017’ye kadar Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız gerekmektedir.
 11. Kart başvurularına dair nihai değerlendirme Bankaya aittir.
 12. 5,000 mil, kampanya koşullarını yerine getiren Miles&Smiles sahiplerinin, harcama yaptıkları ayı takip eden ayın 8’ine kadar kartlarına yüklenir. Yüklenen miller, ekstre kesimini takiben Türk Hava Yolları TK hesabına aktarılır.
 13. Kampanyaya Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları katılamaz.
 14. Garanti Cep üzerinden yapılabilecek başvurular, sadece belirli müşterilere çıkacak teklif sayesinde gerçekleştirilebilir. Garanti Cep üzerinden yapılabilecek başvurular tüm müşteriler için geçerli değildir.
 15. Kumarhane , piyango bilet harcamaları, hisse senedi, hazine bonosu işlemleri harcama olarak kabul edilmeyecektir.
REKLAM / SPONSOR
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

POPÜLER KAMPANYALAR

To Top