BİREYSEL EMEKLİLİK

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik kampanyası başladı

7 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında Garanti Bankası’nın emeklilik planı başvurusu yapanlar, çekilişle 10 adet iPhone 7’den birini kazanma şansını yakalıyor.

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik ile Siz de vakit kaybetmeden tek tıkla bireysel emekliliğe online başvurun hem geleceğinizi garanti altına alın hem de iPhone 7 kazanma fırsatını kaçırmayın! Üstelik sisteme yatıracağınız her katkı payı tutarı için %25 Devlet Katkısı almaya devam edin.

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Kampanyası Detayları

 1. 07.11.2016 – 31.12.2016 tarihleri arasında garanti.com.tr veya garantiemeklilik.com.tr adresinde yer alan Garanti Emeklilik başvuru formunu doldurarak e-meklilik planı için yeni sözleşme talebi oluşturan ve 01.03.2017 tarihine kadar sözleşmeleri yürürlüğe giren katılımcılara bir çekiliş hakkı verilecektir. (01.11.2016 – 31.12.2016 tarihleri arasında Türkiye Garanti Bankası müşterisi iseniz; Satış Sonrası Hizmetler ve Çağrı Merkezi Birimimiz tarafından başvuru formunda beyan edilen iletişim telefon numarasından aranırsanız, sesli onayınız alındıktan sonra sözleşmeniz kurulmuş olur. Eğer Türkiye Garanti Bankası müşterisi değilseniz; Satış Sonrası Hizmetler ve Çağrı Merkezi Birimimiz tarafından başvuru formunda beyan edilen iletişim telefon numarasından aranırsanız, sesli onayınız alındıktan sonra teklifiniz oluşturulur; kimlik fotokopinizi Satış Sonrası Hizmetler ve Çağrı Merkezi Birimimiz’ e mail ya da fax yoluyla iletmenizin ardından sözleşmeniz kurulmuş olur.)
 2. Ödeme aracı ayırımı olmaksızın, hesaptan, nakit tahsilat veya kredi kartı ile ödeme yapan tüm müşteriler kampanyadan yararlanabilecektir.
 3. Ödeyeni farklı kişi olan sözleşmelerde, ilgili sözleşmenin sadece katılımcısı çekiliş hakkı kazanacaktır.
 4. Kampanyadan yararlanan müşterilerimizin, ilk düzenli katkı payının aylık karşılığının provizyonunun ya da ödemesinin cayma süresi dolmadan yapılması gerekmektedir.Kampanyadan yararlanmak için ilgili ek faydanın verileceği tarihte bireysel emeklilik sözleşmesinin yürürlükte olması ve cayma işlemi yapılmamış olması gerekmektedir. Sistemden bu tarihten önce erken çıkış, emeklilik sonucu çıkış veya başka şirkete aktarım yapılması durumunda kampanyadan faydalanılamayacaktır.
 5. Çekiliş, 13.03.2017 tarihinde saat 10:30’da Hedef çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti tarafından 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 K:5 Şişli/İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık şekilde yapılacaktır.
 6. Çekiliş, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izni ile gerçekleşecektir.
 7. Çekiliş sonuçları 16.03.2017 tarihinde Akşam gazetesinde ve www.garantiemeklilik.com.tr internet sitesinde ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
 8. Kazanan asil talihlilerin ödüllerini almak için son başvuru tarihi 31.03.2017, yedek talihlilerin ise 15.04.2017’dir. İkramiyelerin son teslim tarihi: 15.05.2017. Bu tarihlerden sonra ödül hakları geçersiz sayılacaktır.
 9. Kampanya kapsamına başka şirketten aktarım ile gelen sözleşmeler dahil değildir.
 10. Bu kampanyadan e-meklilik planı haricindeki bireysel emeklilik sözleşmeleri yararlanamaz.
 11. Hediye kazanılması durumunda kart ve hat masrafları talihliler tarafından karşılanacaktır.
 12. Bu kampanyadan İşveren Grup Emeklilik sözleşmeleri ile Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. dağıtım kanalı üzerinden üretilen bireysel emeklilik sözleşmeleri yararlanamaz.
 13. Tarafınızdan kaynaklanan gecikmelerden Garanti Emeklilik, Hayat A.Ş. ve Garanti Bankası sorumlu değildir.
 14. Bir katılımcı, birden fazla ödül kazanamaz. Kazansa dahi tek bir ödül hakkı geçerli olacaktır.
 15. Tarafınızla Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. arasında yapılan sözleşme koşulları geçerlidir.
 16. Diğer mevzuattaki hükümler saklı kalmak kaydıyla düzenlenen piyangolar için, ikramiyelerin son teslim tarihini takip eden onbeş gün içerisinde İdareye itiraz veya şikâyette bulunulabilir. Bu sürenin bitiminden sonra yapılacak itiraz veya şikâyetler hakkında ise İdarece herhangi bir işlem yapılmaz.
 17. 18 yaşından küçükler, Garanti Emeklilik ve Hayat A,Ş. ve Garanti Bankası çalışanları ve birinci derece yakınları çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödül kazanamazlar.
REKLAM / SPONSOR
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

POPÜLER KAMPANYALAR

To Top