İHTİYAÇ KREDİSİ

2017 Ramazan Bayramı Kredisi Kampanyaları

2017 Ramazan Bayram kredisi veren bankaların tam listesi ve kredi tutarların yer aldığı kampanyalı bayram kredilerini inceleyebilirsiniz.

Ramazan bayramının yaklaşması ile birlikte bankaların 2017 yılına ait olan bayram kredisi kampanyalarını da açıklaması dönemi başlamış durumda. Her yıl geleneksel olarak bankalar tarafından düzenlenen bu kampanyalar sayesinde sizler de avantajlı duruma geçerek bankaların bayram kredisi kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Bayramınızı tatilde geçirmek istiyorsanız veya nakit ihtiyacınız mevcut ise yararlanabileceğiniz bayram kredisi kampanyalarını sizler için bir araya getirdik.

İşbank kampanyalar içerisinden bayram kredisi ile yine sahnede. Günde 6 lira taksitle 5.000 Tl. kurban bayramı kredisi veriyor.

Finansbank kredi finansçıdan alınır diyerek kurban bayramı kredisi veriyor. Kredi oranı %1,20 olan bankaya Tc.Kimlik ve Cep numarası ile başvurulabiliyor.

Vakıfbank kurban bayramı kredisi ile hem kurbanlık, bayramlık, tatil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Krediyle kurban alınır mı bilinmez ama bu bayram Vakıfbank şıbelerine gelen kârlı çıkıyor. 36 ay vadeli bayram kredisi 2017 yılında Vakıfbank şubelerinde sizleri bekliyor.

INGBank Kurbana özel, şubeye gitmeden özel bir kredi paketi ile internettten başvuru kabul ediyor. 2016 yılının en düşük faizleri ve güncel oranları INGBank’ta sizlerle. Bankanın web sitesinden bir tıkla anında kurban kredisi başvurusu yapılabiliyor.

Bayramın tadı Akbank’ta; 2017 yılı kurban bayramı münasebetiyle müşterilerine kredi vermeye devam eden banka, en düşük faizli kredi vermeyi amaçlıyor ve 375 Tl. taksitle 10.000 Tl. kurban kredisi veriyor.

Bayram Denizde güzel diyenler için Denizbank bayrama özel bir kampanya düzenledi ve bu kampanya dahilinde, EN DÜŞÜK FAİZLİ BAYRAM KREDİSİ KREDİSİ VEREN BANKA olma özelliğini taşıyor. Çünkü Denizbank’ın bayram kredisi %0,99 faiz oranıyla veriliyor. Ayrıca üst kredinin üst limiti 55.000 TL.

Şekerbank şeker tadında kurban kredisi ile %1,29 faiz oranından başlayan 36 ay vadeli 30 bin lira kredi paketi ile sizlere hizmet veriyor. 10 bin lira için 24 ay vadeli 502 TL. aylık taksit alan banka, 30 bin lira için 36 ay vadeli aylık 1093 Tl. ödemeniz gerekiyor. Şekerbank, ev almak isteyenlere güzel evim, arabasını değiştirmek isteyenlere taşıt kredisi, memurlara özel memursen kampanyası ile hizmetlerini sürdürüyor.

Fibabanka bayrama özel ihtiyaç kredisi ile Yaz tatili, mobilya, bilgisayar, sağlık, evlilik, beyaz eşya, eğitim gibi giderlerinizi karşılıyor. 1,29 oranından başlayan faizlerle Fibabanka MASRAFSIZ BAYRAM KREDİSİ veriyor.

Yapı Kredi Bankası bireysel bayram ihtiyaç kredisi 25-50 ve 100 Tl. dosya masraflı 20 bin liralık finansmanı ile 36 ay vadeli olarak karşınızda..

Bayram kredisi için gerekli evraklar

2017’de Yüksek limitli kredi talep etmez iseniz, tüm bankalar genel itibariyle nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile bayram kredisi veriyor. Ancak konut, işyeri, KOBİ ve otomobil kredisi çekmek isterseniz durum değişiyor. Bankalar sizden ek evrak ve belgeler talep edebilirler.

REKLAM / SPONSOR
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

POPÜLER KAMPANYALAR

To Top